Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050
Güneş Sigorta
  • En yenilikçi ürünleriyle Güneş Sigorta, Sigortayeri’nden alınır.

    Bilgilerinizi doldurun, size özel Güneş Sigorta tekliflerini görün, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru sigortayı hemen satın alın.

    En yenilikçi ürünleriyle Güneş Sigorta, Sigortayeri’nden alınır. En yenilikçi ürünleriyle Güneş Sigorta, Sigortayeri’nden alınır.

Hakkında

Güneş Sigorta 1957 yılında kurulmuştur. Güneş Sigorta’nın ana hissedarları, ülkemizin en eski bankalarından biri olan VakıfBank ve Fransa’nın lider sigorta kuruluşlarından Groupama’dır.

Güneş Sigorta, 860 adet Vakıfbank Şubesi’nde bankasürans modeliyle hizmet vermekte, Güneş Sigorta ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Şirketin aynı zamanda 1600’dan fazla bağımsız acentesi bulunmaktadır.

Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortacılığı şirketi Vakıf Emeklilik ve Hayat’tır. Vakıf Emeklilik, 1991 yılında kurulmuş, 2003 yılında da Bireysel Emeklilik satış faaliyetlerine başlamıştır. 13 bölge müdürlüğüyle hizmet veren Vakıf Emeklilik, acente, direkt satış ve bankasürans dağıtım kanallarıyla hizmet vermektedir. Banka kanallı satışlarında Vakıfbank, Tekstilbank ve Aktifbank’la iş birliği içerisindedir.

Şirket, Türkiye’de Mühendislik Sigortaları branşını ilk kuran şirkettir. Güneş Sigorta Sigortayeri’yle kasko, trafik sigortaları, konut ve zorunlu deprem sigortaları, seyahat sağlık sigortaları, sağlık sigortaları, yabancı sağlık sigortaları ve ferdi kaza sigortaları ürünlerinde iş birliği yapmaktadır.

Yaygın anlaşmalı kurum sayısıyla müşterilerinin hasar anında yanında olan Güneş Sigorta anlaşmalı kurumlarını araç sigortalarında; anlaşmalı araç servisi, radyo teyp servisi, cam servisi, mini onarım servisi ve sağlık sigortalarında da seçilen network tipine bağlı olarak gruplandırmıştır.

Güneş Sigorta müşterileri, onlar için en doğru sigortayı Sigortayeri’nden alır.

Sigortayeri Blog

Sigortayeri Blog

Sigorta sektörüyle ilgili güncel bilgileri, Sigortayeri'nin söylemek istediklerini Sigortayeri Blog'da anlatıyoruz.

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50