Bereket Sigorta

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Bereket Sigorta AŞ, 1995 yılında kurulmuştur. Yangın, mühendislik, kasko, trafik, sağlık, nakliyat, ferdi kaza, hukuksal koruma, DASK’ da dahil olmak üzere sigorta branşlarının hepsinde faaliyet gösteren şirket, yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışı ile yolculuğunu sürdürmektedir. Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketlerinden biri olan Bereket Sigorta'dan size en uygun kapsam ve fiyatlarla poliçe teklifi almanız için Sigortayeri yanınızda.

Bereket Sigorta Sağlık Sigortaları

Bereket Sigorta sağlık kapsamında farklı sigorta poliçeleri ile karşınıza çıkar. Sigortayeri farkı ile zahmetsizce ulaşabileceğiniz Bereket Sigorta sağlık sigortaları şunlardır:

•           Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

•           Yurtiçi Yabancı Seyahat Sağlık Sigortası

•           Seyahat Sağlık Sigortası

•           Derman Katılım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Bereket Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, genel sağlık sigortası kapsamı içerisinde bulunan hizmetler için ilave ücretleri SGK ile anlaşmalı kurumlarda karşılayan bir sigortadır. Bereket tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları arasında yatarak tedavi, suni uzuv, ambulans hizmetleri, tıbbi malzeme yer almaktadır. Ayakta tedavi ve poliçede 12 ay kalma süresi şartı ile doğum teminatı da ek teminatlar kapsamındadır.

Yurtiçi yabancı seyahat sağlık sigortası, yabancı uyruklu vatandaşların Türkiye içerisindeki seyahatleri esnasında meydana gelen kazalar sonucunda oluşan hasarlarının veya yolculuk esnasında yaşanan sağlık sorunlarının tedavisinde yardımcı olan bir sigorta türüdür. Hastalık ya da yaralanma sebebiyle sigortalının nakli, refakatçi uçak, konaklama, yemek, acil diş müdahaleleri ve vefat eden sigortalının nakli bu sigorta teminatı arasında yer almaktadır.

Seyahat sağlık sigortası ise Türkiye'de ikamet eden vatandaşların yurt dışı seyahatlerinde karşılaştıkları beklenmedik durumlardan doğan masrafları sigorta limitleri kapsamında karşılamaktadır.

Bereket Sigorta Derman tamamlayıcı sağlık sigortası, halihazırda var olan ve yatarak tedavi gerektiren hastalıkların tedavi masraflarını Medical Park hastanelerinde karşılayan bir sigortadır.

Sigortayeri ile yaptıracağınız sigorta poliçeniz dahilinde olan sağlık hizmetlerinden faydalanabilir,Bereket Sigorta poliçe sorgulama ile poliçeniz detaylarını ve sigorta kapsamınızı öğrenebilirsiniz.

Bereket Konut Sigortası Seçenekleri Neler?

Konut sigortası her ev sahibi için elzem olan bir sigortadır. Evinizi ve evinizin içindeki eşyaları koruyan Bereket Sigorta konut sigortası, beklenmedik risklere karşı güvence altında olmanızı sağlar.

Devlet tarafından güvence altına alınan ve ev sahipleri için zorunlu olan DASK, deprem veya deprem sonucu meydana gelen diğer afetlerin yol açtığı maddi hasarları poliçe kapsamında karşılamaktadır.

Bereketli konut sigortası, evinizi ve evinizin içindeki eşyalarınızı birçok tehdide karşı korumaktadır. Fırtına, deprem, yangın, deniz, kara veya hava taşıtları çarpması, hırsızlık, enkaz kaldırma, sel baskını gibi ana teminatlar sigorta kapsamında yer almaktadır. Bereket Sigorta'nın bu poliçesinde evinizi güvence altına alırken ek teminatlar seçebilir poliçenizin kapsamını genişletebilirsiniz.

Yola Güvenle Çıkmanızı Sağlayan Bereket Araç Sigortaları Neler?

Bereket Sigorta araç sigortaları, kasko, trafik sigortası ve yeşil kart sigortası ile müşterilerinin beklentilerini karşılayacak poliçelere imza atar.

Yeşil kart sigortası yurt dışında geçerli olduğu ülkelerde aracınıza güvence sağlamaktadır. Yurtdışında meydana gelebilecek bir kazada üçüncü kişilerin maddi ve manevi zararları sigorta kapsamı içerisinde karşılanmaktadır.

Her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan zorunlu trafik sigortası ise ülke sınırları içerisinde meydana gelebilecek kazalarda üçüncü şahısların maddi ve manevi hasarlarını karşılamaktadır. Maddi ve manevi teminatlar yanında çekici hizmeti gibi ek teminatları da poliçenize ekletebilirsiniz.

Bereket kasko sigortası ise kendi aracınızı güvence altına alan bir sigortadır. Motorlu kara taşıtınızı çarpma, yanma, çarpışma veya çalınma gibi olası hasarlara karşı teminat altına alan kasko sigortası sayesinde Bereket Sigorta şirketinin sunduğu çeşitli hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Bereket Sigorta'nın müşterilerine sunduğu bir diğer hizmet ise hasar destek merkezleridir. Vale hizmetleri gibi çeşitli hizmetlere ulaşmak veya Bereket Sigorta hasar dosya sorgulama için bu merkezlere ulaşabilirsiniz.

Kasko sigortası teklif almak için ise Sigortayeri ile iletişime geçebilirsiniz. Sigortayeri'nin sunmuş olduğu avantajlar ile tamamlayacağınız Bereket Sigorta dosya sorgulamanızı E - Devlet üzerinden inceleyebilirsiniz. Müşterilerine birçok ayrıcalık sunan Bereket Sigorta'dan en iyi teklifi almak için Sigortayeri en doğru adres! Sizin için en doğru poliçeyi Sigortayeri'nin sunmuş olduğu avantajlar sayesinde kısa sürede alabilirsiniz.