Sigortayeri

7/24 Destek Hattı 0850 724 1050

Sigortayeri

Hakkımızda

Sigortayeri.com, Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden ihtiyacınıza uygun sigorta ürünlerine en iyi fiyat garantisiyle ulaşmanızı sağlayan online sigorta karşılaştırma sitesidir. Uzun ve karmaşık sigorta teklifi ve satın alma süreçlerini sizin için basite indirger ve kolayca karşılaştırma yapmanızı sağlar. Böylece size sadece karar vermek kalır.

Teknolojik alt yapısı, 360 derece iletişim kanalları ve yenilikçi yaklaşımıyla Sigortayeri.com, sigorta denince akıllara gelen ilk marka olmak için Sigortayeri Garanti Eder’i oluşturmuştur.

Sigortayeri Garanti Eder kapsamında:

En İyi Fiyat Garantisi: Piyasa şartlarına göre en iyi fiyatlı sigorta ürününü Sigortayeri.com sizin adınıza bulur.

Hasar Takibi: Sigortayeri hasar sonrası işlemleri sizin yerinize takip eder.

Size Özel Müşteri Temsilcisi: Sigortayeri’yle yapacağınız görüşmeleri aynı müşteri temsilcisi ile gerçekleştirebilirsiniz. Böylece sorununuzu tekrar tekrar anlatmak zorunda kalmazsınız.

Vade Hatırlatıcım: Gündelik hayatta hatırlanması gereken onca şeye bir de sigorta bitiş tarihleri eklenmesin diye sigortalarınızın yenileme vadesi yaklaştığında sizin için en uygun teklifleri bulan hatırlatıcınız Sigortayeri.com’da.

Her Yerde Yanınızda: 7 gün 24 saat görüşebileceğiniz Sigortayeri Müşteri Hizmetleri’yle Sigortayeri her zaman yanınızda.

SigortayerineSOR: Müşterimiz olun veya olmayın, sigortacılıkla ilgili aklınıza takılan her şeyi 7 gün 24 saat sorabileceğiniz SigortayerineSOR, Sigortayeri’nde ve sizi bekliyor.

Sigortayeri yeni nesil bankacılık yaklaşımıyla her yıl bankalar sıralamasında yerini üst sıralara yükseltmekte olan Aktif Bank’ın yatırımıdır.

Tıklayın, özel müşteri temsilcinize ulaşın.

0850 724 10 50